Spoonful of Polish!


Our page at Wroclaw Life!

LINK Szkoła Języków Obcych

ul. Kuźnicza 11-13 2nd floor,
50-138 Wrocław
mobile: +48 604 649 554

Check on Google Maps

Check our Facebook profile!
 

PRZEBIEG PROJEKTU

*  ZAJĘCIA Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO DLA MIESZKAŃCÓW GMINY CZERNICA ZGODNIE Z WYTYCZNYMI PROJEKTU ODBYWAJĄ SIĘ 2 RAZY W TYGODNIU – WE WTORKI I CZWARTKI  W SZKOLE PODSTAWOWEJ W KAMIEŃCU WROCŁAWSKIM

Trwają już półtorej miesiąca  a entuzjazm i zaangażowanie  uczestników kursu są takie same jak na spotkaniu organizacyjnym.

* 31 MARCA ZAKOŃCZYŁ SIĘ DRUGI MIESIĄC NAUKI JĘZYKA ANGIELSKIEGO PRZEZ MIESZKAŃCÓW GMINY CZERNICA

W zajęciach uczestnczą regularne dwie grupy po 15 i 14 osób.
Po 42 godzinach kursu studenci potrafią:
* przedstawić się,
* opowiedzieć o swojej pracy i zainteresowaniach,
* opowiedzieć o czynnościach, które wykonują codziennie,
* opowiedzieć o swojej rodzinie i swoich przyjaciołach,
* zadawać pytania na różne tematy używając operatorów "do" i "does" oraz czasownika "to be".

Cieszymy się nie tylko  z dużego zaangażowania uczestników kursu w prowadzone przez Szkołę LINK zajęcia, ale także z  faktu, że wielu z nich już teraz deklaruje chęć uczestnictwa na kolejnych stopnach zaawansowania.

Powoli zbliżamy się do końca  kursu. Przed nami zaledwie dwa tygodnie i... rozdanie dyplomów. Mamy nadzieję,że uda nam się jeszcze spotkać na kolejnym kursie.

A zatem koniec... 11 maja 2010 zakończyliśmy nasze trzy miesięczne szkolenie. Jeszcze ostanie zadanie... i czas na rozdanie dyplomów.Oczywiście nie obyło się bez wzruszeń,

ale po części oficjalnej wszyscy wymienili się numerami telefonów mając nadzieję na jeszcze nie jedno spotkanie. Niezwykłą niespodziankę zgotowała swoim koleżankom i kolegom z kursu – Pani Alina, która  wystąpiła na  specjalnym koncercie wieńczącym nasze trzy miesięczne zmagania.  W bogatym repertuarze nie mogło zabraknąć jednej  z piosenek poznanych na kursie – Eternal Flame, za które otrzymała gromkie brawa.

Drodzy Państwo,

Jeszcze raz dziękujemy za Wasze zaangażowanie i wspólne spotkania. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego i miejmy nadzieję do zobaczenia na kolejnym kursie.

Marta Geller i Krystyna Jendrzej-Gawlicz